PLAKATY

PLAKAT KENYA KIRINYAGA


Plakat o rozmiarze 50x70cm drukujemy na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 g/m2. W zależności od indywidualnych ustawień monitora, na otrzymanym plakacie mogą występować nieznaczne różnice w kolorach. Każdy plakat starannie pakujemy i wysyłamy w grubych tubach, które doskonale zabezpieczają plakat podczas transportu. Plakat sprzedajemy bez ram.
    Czy wiesz, że… ?

    Tradycja malowania twarzy, szczególnie rozpowszechniona wśród ludów afrykańskich, od dawna jest ważną częścią tradycji wielu kultur. Malowanie twarzy, jak i często całego ciała, odbywa się zgodnie z zaplanowanym plemiennym rytuałem oraz ma przysłużyć się do konkretnych celów: polowania, upamiętniania ważnych wydarzeń, czy wyznaczania statusu plemiennego. Plakat przedstawia jeden ze sposobów malowania twarzy wśród jednego z najbardziej znanych afrykańskich plemion – Masajów, zamieszkujących północną, środkową i południową Kenię oraz północną Tanzanię. Utrzymana w minimalistycznym stylu, ze stonowaną kolorystyką ilustracja, z pewnością wpasuje się w niejedną wnętrzarską aranżację. Sądzimy, że najlepiej sprawdzi się w domach miłośników czarnego lądu, ale może też zainspiruje do poznania tego zagadkowego świata zupełnych laików! Fantastyczna dekoracja, jak i pomysł na niebanalny prezent.

  • Autor: Jakub Witek – artysta, samouk z naszego rodzinnego miasta Gdańska. W swoich pracach stawia na spójną kompozycję i proste formy. Zafascynowany kulturą Afryki.
  • Wysyłka: Przewidywany czas przygotowania plakatu do wysyłki to 2 dni robocze.
  • LoveKave promuje lokalnych twórców!: Jesteś z Trójmiasta? Masz pomysł i ciekawą propozycję współpracy? Odezwij się do nas!
chemex
drip
aeropress
pakowanie-prezentów-baner

świeżo palone

szybka wysyłka

darmowa dostawa od 150 PLN

podaruj jako prezent